E shtrirë në bar, Rita po e shijon diellin në Australi

  • g./g /
  • 26 January 2022 - 10:44
E shtrirë në bar, Rita po e shijon diellin në Australi

Në Kosovë, temperaturat po shkojnë deri -14 gradë.

Por, Rita Ora, ka zgjedhur vendin ekzotik, siç është Australia në këtë kohë, që t’i kalojë ditët e saj”

Në Instagram, bukuroshja ka hedhur ca foto, ku shihet se po merrte rreze dielli, derisa ishte shtrirë në bar.

Edhe dalja pa grim e këngëtares, tregon se sa e bukur dhe sa natyrale është Rita.

(Kosova Sot Online)