“Ti je ma e mira”, Capital T i këndon Adrola Dushit në koncert, ja si reagoi ajo

  • G.G /
  • 26 January 2022 - 10:58
“Ti je ma e mira”, Capital T i këndon Adrola Dushit në koncert, ja si reagoi ajo

Capital t dhe Adrola Dushi janë dyshja më e komentuar në mediet rozë.

Të dy janë përfolur për një lidhje të mundshme mes tyre por ata e kanë mohuar një gjë të tillë.

Së fundmi, në rrjet është bërë virale një video ku shihet Adrola në koncertin e Capital T.

Reperi është duke performuar këngën e tij të vjetër “Ti je ma e mira”, teksa Adrola shihet duke e shijuar në maksimum këtë këngë.

Shiko videon:

(Kosova Sot Onlin)