Borës nuk i intereson më për Donaldin e Trixën, mahnit me fotot e fundit

  • G.G /
  • 26 January 2022 - 11:56
Borës nuk i intereson më për Donaldin e Trixën, mahnit me fotot e fundit

Së fundmi Bora – Donald e Beatrix janë ëmrat më të përfolur në show biz.

Kjo për shkak së Donaldi filloi një lidhje me Beatrix brenda Big Brother derisa jashtë Bora e priste atë.

Këtë e kanë cilësuar shumë nga publiku si tradhti ndaj Borës.

Por, që duket se ajo e ka marrë veten dhe nuk po i intereson më për Donaldin, ajo ka sjellur disa foto ku duket mjaft në qejf e manitëse.

(Kosova Sot Online)