Majlinda me pozë atraktive edhe në veturë

  • G.G /
  • 28 January 2022 - 10:54
Majlinda me pozë atraktive edhe në veturë

Majlinda Zeka ka publikuar një fotografi të re.

Ajo shihet në veturë e veshur komplet në të zeza si gjithe here me stil mahnites.

Me flokët e drejta e grim të theksuar ajo duket mahnitëse.

Dhe si gjithmonë ajo duket mjaft atraktive duke u pëlqyer edhe nga përcjellësit.

(Kosova Sot Online)