Si binjake, Adelina sjell foton më të ëmbël me motrën

  • G.G /
  • 28 janar 2022 - 14:21
Si binjake, Adelina sjell foton më të ëmbël me motrën

Adelina Tahiri ka publikuar një foto me të motrën.

Adelina dhe Diana kanë ngjashmëri të madhe mes vete.

Edhe në këtë foto ato duken krejt të njëjta si të ishin binjake.

Ato po e shijojnë pushimin dimëror duke skijuar.

(Kosova Sot Online)