Miley Cyrus shfaqet mahnitëse

  • A.P /
  • 28 janar 2022 - 16:16
Miley Cyrus shfaqet mahnitëse

Dikush me siguri do të shkundë shtëpinë e Gucci këtë javë.

Ikona e paparashikueshme e popit, Miley Cyrus, ka të ngjarë të shtyjë kufijtë për shtëpinë italiane të modës me disa imazhe të reja të shpërndara në Instagram të enjten.

Këngëtarja 29-vjeçare nga Tenesi u pa duke hapur këmbët, duke hapur zinxhirin e saj në dekolte dhe duke nxjerrë gjuhën.

Në çdo foto bukuroshja bionde po modelonte rroba Gucci ngjyrë bezhë me rrip dhe një palë çizme me logon mbi të.

Në fillim të javës ajo u pa me të njëjtën veshje teksa ishte në Sunset Sound Studio.

Image

(Kosova Sot Online)