Beatrix hynë sonte në 'Big Brother VIP'

  • A.P /
  • 28 janar 2022 - 20:25
Beatrix hynë sonte në 'Big Brother VIP'

Pas eliminimit nga shtëpia, këngëtarja lansoi një projekt muzikor dedikuar partnerit të saj.

Ndërkohë, sipas gazetarit Gerald Qerimi, këngëtarja do të hyjë sonte në shtëpi.

Arsyeja e hyrjes së saj është për t’i kënduar projektin e sapo  lansuar “Faj” i cili është dedikim i lidhjes së tyre.

Megjithatë, hyrja e Beatrix mbetet në pikëpyetje për shkak të aksidentit të Einxhelit dhe nuk dihet nëse do ketë befasi brenda shtëpisë në resepekt të banores e cila pritet të rikuperohet shumë shpejt.

Ndryshe, Einxhel u aksidentua sot duke thyer krahun dhe kështu iu nënshtrua një operacioni.

(Kosova Sot Online)