Kosovarja eliminohet nga Big Brother Vip

  • A.P /
  • 28 janar 2022 - 23:11
Kosovarja eliminohet nga Big Brother Vip

Egzona Rafuna nga Kosova nuk do të jetë më pjesë e shtëpisë së Big Brother Albania VIP.

Egzona i ka dhënë fund aventurës në këtë shtëpi, pasi që sot është eliminuar nga Big Brother Albania me votat e publikut.

Në nominim ishin Egzona dhe Tani.


(Kosova Sot Online)