Mbeti pa koncerte, Don Xhoni kërkon blerës për vetura

  • G.G /
  • 29 January 2022 - 11:53
Mbeti pa koncerte, Don Xhoni kërkon blerës për vetura

Reperi i njohur nga Drenica, Xhonatan Isufi i njohur si Don Xhoni famën e arriti në një kohë rekord me freestylen e tij “Make a pose” që u bë viral në rrejtet sociale gjatë kohës së karantinës.

Ai së fundmi ka bërë një reklamë për njërën nga autosallonet kosovare e me ç’rast ka kërkuar blerës për vetura.

Në një Instastory të publikuar reperi në formë shakaje ka thënë se ka mbetur pa koncerte dhe për këtë arsye kërkon blerës për vetura.

(Kosova Sot Online)