Gold AG sot lanson bashkëpunimin me Hysni Klinakun “Trimat e Gjakovës”

  • g./g /
  • 29 January 2022 - 15:41
Gold AG sot lanson bashkëpunimin me Hysni Klinakun “Trimat e Gjakovës”

Arian Agushi apo sic njihet Gold Ag njoftoi përmes rrjeteve sociale për lansimin e këngës së re.

Gold Ag në profilin e tij ndau për publikun një imazh nga klipi, shkruan "Kosova Sot Online".

Kënga është në bashkëpunim me Hysni Klinakun dhe mban titullin, “Trimat e Gjakovës”.

“Foto nga videoklipi. Nëna e heroit Agron Rama”, shkroi Goldi në mbishkrimin e postimit.

(Kosova Sot Online)