Vdes aktori i njohur në moshën 31-vjeçare

  • G.G /
  • 01 February 2022 - 12:14
Vdes aktori i njohur në moshën 31-vjeçare

Aktori i njohur, Moses J. Moseley ka vdekur në moshën 31-vjeçare. Ai u gjet i vdekur në banesën e tij, të mërkuren e kaluar.

Ndërsa ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së aktorit, raporton TMZ.

Moseley u bë i njohur me rolin e tij në filmin “The Walking Dead”.

Menaxheri i Moseley në një deklaratë është shprehur se aktori ishte mjaft i dashur për të gjithë dhe shumë i talentuar.

“Ai ishte i dashur nga të gjithë ata që e takuan. Një dritë në sytë e të gjithëve”, tha menaxheri i Moseley në një deklaratë. Moisiu ishte një person i mrekullueshëm dhe nëse do të kishe mundësinë ta takoje, ai do ta bënte ditën tënde të mrekullueshme. Ai ishte shumë i talentuar, ishte një mik i madh, ai lloji që mund të thërrisje për çdo gjë. Ai ishte gjithmonë i emocionuar. për jetën dhe punën në biznesin e argëtimit”, ka theksuar menaxheri

Moses  J. Moseley ka luajtur edhe në projekte të shumta, por që fama e tij u rrit më së tepërmi me rolin si Mike në “The Walking Dead”.

(Kosova Sot Online)