Nora shfaqet në krahët e këtij mashkulli të njohur, çka po paralajmëron?!

  • G.G /
  • 02 February 2022 - 15:44
Nora shfaqet në krahët e këtij mashkulli të njohur, çka po paralajmëron?!

Nora Istrefi, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për audiencën e gjerë, lidhja e saj me Robert Berishën, bëri bujë zëmadhe, po aq sa bëri edhe ndarja e tyre.

Ajo ka vazhduar përditshmërinë e saj pa u ndikuar shumë nga lajmet që shkruhen për të.

Së fundmi Nora ka publikuar një foto ku shfaqet në karhë të kantautorit Florent Boshnjakut.

Duket se Nora është duke përgatitur një këngë të re, dhe për këtë po kujdeset Florenti, këngëtarja nuk ka zbuluar shumë në postimin e saj, mbetet të shihet me çka do të na befasoj Nora.

(Kosova Sot Online)