Godet këngëtarja e njohur kosovare: Kjo është koha më e mirë për të bërë s*ks

  • G.G /
  • 03 February 2022 - 11:02
Godet këngëtarja e njohur kosovare: Kjo është koha më e mirë për të bërë s*ks

Këngëtarja e njohur Teuta Selimi, së fundmi në një paraqitje televizive ka pranuar të flas shkurt për seksin.

Ajo u pyet se a është më i mirë seksi para apo pas martese, Teuta u përgjigj duke thënë se ai është më i mirë pas martese.

Edhe pse njihet si karakter i rezervuar këtë herë ajo nuk hezitoi dhe u përgjigj.

Përndryshe Teuta është nënë e dy djemve dhe së fundi po jeton bashkë me të shoqin dhe fëmijët në Kosovë.

(Kosova Sot Online)