Drama vazhdon! Kanye West akuzon Kim Kardashian për shpifje

  • G.G /
  • 07 February 2022 - 11:23
Drama vazhdon! Kanye West akuzon Kim Kardashian për shpifje

Drama vazhdon. Disa orë pasi Kanye West ndau një sërë mesazhesh të ashpra për Kim Kardashian, dhe marrëveshjet e tyre të kujdestarisë, ai ka më shumë për të thënë për këtë çështje.

Rritjet dhe uljet e Kim Kardashian dhe Kanye West ndër vite
“DJE KIM ME AKUZOI SE E KAM GODITUR”, pohoi stilisti Yeezy, 44 vjeç, përmes një postimi në Instagram, tsë bashku me një pamje të ekranit të iPhone, në të cilën ai i dërgoi një marrësi të paidentifikuar një mesazh që thoshte: “Me dërgo Mua numrin e Kim-it.”

Reperi i “Off the Grid” – i cili etiketoi 41-vjeçaren detajoi më tej akuzat që dyshohet se ajo ka bërë kundër tij.

“UNE KERKOJ TE SHKOJ TE FESTA E VAJZES TIME DHE JAM AKZUAR SE KAM QENE I DROGUAR”, shkroi West, duke iu referuar pretendimeve të tij të mëparshme se atij iu ndalua të merrte pjesë në festën e ditëlindjes së Çikagos muajin e kaluar derisa Travis Scott i dërgoi atij adresa për festën.
“Pastaj SHKO TË LUAJ ME BIJEN TIM DHE MARR NOVELAT E MIJA GRAFIKE DHE AKUZOHEM PËR VJEDHJE. TANI PO AKUZOHEM SE E KAM GODITUR”.

(Kosova Sot Online)