Mozzik ka një surprizë për fansat këtë Shën Valentin

  • G.G /
  • 07 February 2022 - 11:58
Mozzik ka një surprizë për fansat këtë Shën Valentin

Mozzik ka paralajmëruar albumin e tij të dytë.

I titulluar “Lamborziki”, albumi pritet të publikohet me datë 14 shkurt.

Lajmin e ka bërë me dije vetë reperi përmes një postimi në rrjete sociale.

Albumi përmban 14 këngë, mes të cilave janë 3 bashkëpunime.

Përveç Noizy-t dhe Elvana Gjatës, Mozzik do të vijë në duet dhe me Getinjon në këngën “Broski”, ndërsa në këngët e tjera vjen solo.

Kujtojmë që ky album vjen vetëm pak kohë pas albumit të përbashkët me Loredanën, “No rich parents”.

Ata u ndanë vetëm pak kohë pasi u ribashkuan, por gjërat nuk shkuan mirë mes tyre.

(Kosova Sot Online)