Ndryshim drastik, nuk do ta besoni se cila është këngëtarja në foto

  • G.G /
  • 09 February 2022 - 13:52
Ndryshim drastik, nuk do ta besoni se cila është këngëtarja në foto

Në 10 vitet e fundit vihet re një tendencë në rritje për kirurgjinë plastike në vendin tonë.

Kësaj tendence në rritje nuk i kanë shpëtuar as personazhe e njohur.

Dhe një nga ata siç duket është dhe këngëtarja Beatrix Ramosaj.

Këtë e tregon më së mirë një foto e saj e cila po qarkullon në rrjete sociale para ndërhyrjeve.

Në foton publikuar që më vështrimin e parë bie në sy ndryshimi drastik i këngëtares duke nisur që nga vetullat e saj dhe deri tek buzët.

Kujtojmë që këngëtarja ka qënë në qendër të mediave rozë së fundmi për romancën e saj me aktorin Donald Veshaj, gjatë pjesëmarrjes së saj në Big Brother Albania.

(Kosova Sot Online)