Anxhelina tregon shkakun e vërtetë pse nuk hyri Beatrix në shtëpi,nuk u mërzit as me Ermalin as me Donaldin, por me dikë tjetër!

  • G.G /
  • 12 February 2022 - 10:30
Anxhelina tregon shkakun e vërtetë pse nuk hyri Beatrix në shtëpi,nuk u mërzit as me Ermalin as me Donaldin, por me dikë tjetër!

Anxhelina Hadërgjonaj, kushërira e Beatrix, ka shpjeguar pse kjo e fundit u mërzit dhe nuk hyri sonte në Big Brother.

Pasi Ermal Mamaqi doli sërish me video për t’i kërkuar Trixës ta ndryshojë mendjen dhe gjjthçka ishte shaka, Anxhelina komentoi poshtë postit të tij.

Ajo tha se Trixa u mërzit me shakanë e Salsanos dhe më pas me të qeshurën e disa banorëve, përfshirë këtu edhe Donaldin.

Anxhelina siguroi se Beatrixës nuk i ngeli hatri nga përmendja e emrit të Borës.Lexoni sqarimin e plotë:


(Kosova Sot Online)