Për ‘Shën Valentin’, Luana Vjollca ka një thirrje për burrat shqiptarë

  • G.G /
  • 14 February 2022 - 10:51
Për ‘Shën Valentin’, Luana Vjollca ka një thirrje për burrat shqiptarë

14 shkurti njihet si dita e të dashuruarve, ku çiftet ane mbanë botës shprehin dashurinë e tyre.

E në këtë ditë speciale, Luana Vjollca e ka kujtuar këtë ditë me një kërkesë.

Ajo përmes një postimi në Instagram u ka bërë një thirrje burrave shqiptarë që në këtë datë të surprizojnë të dashurën apo gruan.

“Hey ti që po e shikon, sigurohu që nesër të surprizosh të dashurën/gruan tënde me çfarëdo që ke mundësi. Vajzat duhet të jenë të lumtura!”, ka shkruar ajo.

Luana vitin e kaluar është larguar nga Top Channel-i dhe ende nuk e kemi parë në ndonjë projekt të ri.

Ndryshe është njëra ndër moderatoret më të suksesshme shqiptare.

(Kosova Sot Online)