Me këtë foto Loredana tregon se vajzën e ka bërë si vetën

  • G.G /
  • 15 February 2022 - 12:43
Me këtë foto Loredana tregon se vajzën e ka bërë si vetën

Loredan Zefi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ani pse ka kohë që është ndarë me reperin e njohur, Mozzik, ajo vazhdon që gjithnjë të përflitet për lidhjen e tyre që e kanë pasur.

Kjo ndoshta për faktin se nga dashuria e tyre e madhe erdhi në jetë vajza, Hana, e cila është një “kopje” e babait të saj, natyrisht Hana vazhdon të jetojë me nënën e saj, Lorin, por që përkujdesja dhe dashuria nuk i ka munguar asnjëherë as nga Mozzik.

Loredana, shpesh herë e poston vajzën e saj në rrjetet sociale, ku në sy bie stili i saj i veçantë i veshjes, ashtu si i nënës së saj.

Shikoni foton më poshtë.

(Kosova Sot Online)