Albina Kelmendi pranon se ka bërë ndërhyrje në këtë pjesë të trupit

  • G.G /
  • 16 February 2022 - 13:00
Albina Kelmendi pranon se ka bërë ndërhyrje në këtë pjesë të trupit

Albina Kelmendi ka arritur të jetë ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Kjo falë zërit të saj të talentuar si dhe punës së palodhshme duke sjellë projekte të reja.

Së fundmi ajo iu është pyetjeve të fansave, ku si gjithmonë, nuk mungojnë pyetjet rreth ndërhyrjeve “Sa operacione ke bere” ishte pyetja të së cilës iu përgjigj troç.

“Veq hunden e kom bo, se qaq kom pas nevoje!”, shkroi Kelmendi nduke hedhur një imazh në të cilin po duket mjaftë bukur.

(Kosova Sot Online)