Këto janë fjalët e Genta Ismajlit për 14-vjetorin e pavarësisë

  • E.K /
  • 17 February 2022 - 14:11
Këto janë fjalët e Genta Ismajlit për 14-vjetorin e pavarësisë

Genta Ismajli, nuk ka shumë kohë që është bërë nënë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Genta, është bërë nënë nënë e binjakëve, të një djali dhe një vajzë.

Këngëtarja për nder të përvjetorit të 14 të Pavarësisë së Kosovës, ka shkruar një urim në rrjetin e saj social “Instagram”.

Ajo ka postuar një foto ku shfaqet duke për simbolin e shqiponjës me duar, dhe sipër mbishkrimin për urimin për përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

(Kosova Sot Online)