Lajm i mirë për Donaldin, nis të gdhend portretin e Adem Jasharit

  • G.G /
  • 17 February 2022 - 15:51
Lajm i mirë për Donaldin, nis të gdhend portretin e Adem Jasharit

Dëshira për të gdhendur portretin e legjendarit, Adem Jasharit iu plotësua Donaldit.

Vëllai i madh ka vendosur që sot, në ditën e pavarësisë së Kosovës aktorit të humorit t’i plotësohet kjo dëshirë.

Pa hezituar fare, Donaldi ka filluar të pikturoj protretin e Adem Jasharit dhe disa pamje janë publikuar edhe në rrjetet sociale.

(Kosova Sot Online)