E qëllimshme apo rastësi? Nëna e Donaldit me fustan të njëjtë si të Bora Zemanit

  • E.K /
  • 19 February 2022 - 09:25
E qëllimshme apo rastësi? Nëna e Donaldit me fustan të njëjtë si të Bora Zemanit

Lotët nuk emocionojnë fansat e internetit që edhe mes shumë emocionesh sonte, kanë gjetur diçka të rastesishme dhe të çuditshme që rikthen imazhin e Borës pranë Donaldit.

Rastësisht si Bora në BB VIP ashtu edhe nëna e Donaldit janë veshur me një këmishe me vija me tonalitete afërsisht të ngjashme.

E në fakt po ta shihni mire është pothuajse njëlloj. 

(Kosova Sot Online)