Më ‘sportive’ se kaq, ju sigurojmë se nuk e keni parë kurrë Dua Lipën

  • G.G /
  • 19 February 2022 - 15:11
Më ‘sportive’ se kaq, ju sigurojmë se nuk e keni parë kurrë Dua Lipën

Gjatë ditës së djeshme, këngëtarja me oigjinë shqiptare, Dua Lipa publikoi disa foto mjaft sensuale nga Bostoni, vendi ku po qëndron së fundmi.

Ajo ndau në Instagram një postim ku shfaqej më një ‘look’ mjaft tërheqëse e veshur me ngjyrat e errëta të sezonit.

Dua kishte zgjedhur një palë pantallona në ngjyrë gri, dhe në pjesën e sipërme një bluzë të zezë.

Më pas, ajo u shfaq me një look sportiv, shumë ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim teksa publikoi në Instastory disa fotografi veshur mE një palë streçe sportive, si dhe një palë sytjena.

Ajo nxorri në pah barkun e tonifikuar teksa ju mësonte ndjekësve disa ushtime gjimnastikore.

Ju rikujtojmë se para disa ditësH ajo hapi turneun e saj për të promovuar albumin muzikor, ku u shfaq me disa kostume mjaft të veçanta me ngjyrat e flamurit të Kosovës me rastin e Pavarësisë.

(Kosova Sot Online)