Këngëtari i njohur shqiptar i kërkon divorcin bashkëshortes LIVE në emision

  • G.G /
  • 21 February 2022 - 10:44
Këngëtari i njohur shqiptar i kërkon divorcin bashkëshortes LIVE në emision

Sfida e dites së djeshme e realizuar në emisionin “E diell” në Top Channel mund të krijonte një keqkuptim të madh këngëtarin e famshëm Devis Xherahu me bashkëshorten e tij.

Sfida ishte të merrte në telefon bashkëshorten në telefon dhe t’i kërkonte divorcin.

Devisi e telefonoi bashkëshorten dhe i kërkoi divorcin duke folur me seriozitetin më të madh.

Ai u shpreh se e njihte mirë gruan e jetës dhe se ajo do e kuptonte që po bënte shaka.

Loja në telefon vazhdoi deri në momentin kur ndërhynë lojtarët e tjerë në studio e cila e ktheu totalisht situatën në shaka.

https://www.youtube.com/watch?v=RYu-Q0whMzU

(Kosova Sot Online)