Ndërhyrjet e kanë bërë të vetën, Mimoza Mustafa po duket si 20 vjeçare

  • G.G /
  • 21 February 2022 - 14:10
Ndërhyrjet e kanë bërë të vetën, Mimoza Mustafa po duket si 20 vjeçare

Mimoza Mustafa rrëmben vëmendje me imazhin e fundit

Njëra ndër këngëtaret që merr vëmendje me çdo paraqitje padyshim që është edhe Mimoza Mustafa.

Këngëtarja 47 vjeçare për pamjen e saj fizike, komentohet shumë edhe në rrjetet sociale që duket sikur të ishte rreth moshës 20 vjeçare.

Pamje nga ndërhyrja në fytyrë

Së fundmi, Mimoza ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi të publikuar në Instagram, ku shfaqet elegante dhe e bukur.

Kujtojmë se, Mimoza është e martuar me artistin Shkumbin Kryeziun. Mimoza e Shkumbini janë prindër të dy fëmijëve, Rozafës dhe Bojkenit.

(Kosova Sot Online)