Beatrix jo vetëm është ndarë, por as paska ndër mend të kthehet me Donaldin

  • G.G /
  • 24 February 2022 - 09:56
Beatrix jo vetëm është ndarë, por as paska ndër mend të kthehet me Donaldin

Lajmi se Beatrix dhe Donald i kishin dhënë fund lidhjes së tyre pasi nuk u panë bashkë në festën e “Big Brother Vip” mori vëmendjen e gjithë ndjekësve në rrjetet sociale.

Së fundmi një tjetër veprim aspak i rastësishëm i Beatrix nuk ka kaluar pa u vënë re nga të gjithë ata që kanë marrë lupën për të parë me imtësi çdo veprim të saj.

Këngëtarja ka pëlqyer një prej postimeve ku i kërkohet të mos kthehet me Donaldin, pasi ky i fundit nuk e ka respektuar, pavarësisht gjithë presionit që ka ndjerë.

Më poshtë postimi:

(Kosova Sot Online)