Atdheu ngacmon prezantuesen kosovare: Mjerë ai që të humb! A është diss për Dagzin?

  • G.G /
  • 24 February 2022 - 10:47
Atdheu ngacmon prezantuesen kosovare: Mjerë ai që të humb! A është diss për Dagzin?

Ajo është një nga moderatoret më të bukura dhe më profesionale të ekranit.

Ariana Berisha është rikthyer në televizion pas një periudhe pushimi, e së fundmi ka qenë e komentuar për lidhjen e saj me DJ Dagz, me të cilin është ndarë.

Së fundmi, në Instastory, ajo mori një koment nga Atdhe Xharavina, i cili i tha asaj “mjerë ai që të humb”.

Në pamje të parë, këto fjali tingëllojnë si diss për DJ Dagz.

Epo, Atdheu njihet për ngacmime të tilla.

(Kosova Sot Online)