UNIKE! Dafina Zeqiri dhe fotosesioni i fundit nga ajo është thjeshtë “hot”

  • G.G /
  • 24 February 2022 - 11:09
UNIKE! Dafina Zeqiri dhe fotosesioni i fundit nga ajo është thjeshtë “hot”

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka rikthyer gjithë vëmendjen mediatike nga vetja.

Ajo ka postuar disa foto të shkrepura së fundmi me të cilat arriti qëllimin, mori një numër të madh pëlqimesh,

Dafina shfaqet e veshur në të zeza dhe e kuruar deri në detajin më të vogël.

Dafina mori një numër të madh komentesh nga fansat dhe kolegët e saj.

Ndryshe, këngëtarja është shumë aktive edhe në industrinë muzikore.

(Kosova Sot Online)