Luksi i Arbanes/ Pas varëses 200 mijë euro, pozon me veshje që kap vlerën mijëra euro

  • G.G /
  • 24 February 2022 - 11:21
Luksi i Arbanes/ Pas varëses 200 mijë euro, pozon me veshje që kap vlerën mijëra euro

Moderatorja shqiptare, Arbana Osmani, njihet për veshjet luksoze të cilat kapin shifra të ‘çmendura’.

Pasi bëri bujë me varesën e saj e cila kapi vlerën 200 mijë euro, ajo habiti edhe me veshjen e saj të firmës “Balenciaga”.

Sipas faqes “Mespermes”, xhaketa kushton 1,266 euro dhe pantallonat 712 euro.

Ndryshe, Arbana në finalen e madhe konfirmojë që është në pritje të ëmbël.

(Kosova Sot Online)