Ja cilat janë disa nga unazat e shtrenjta të yjeve të ‘Hollywood’-it të dhuruar nga partnerët e tyre

  • G.G /
  • 28 February 2022 - 10:51
Ja cilat janë disa nga unazat e shtrenjta të yjeve të ‘Hollywood’-it të dhuruar nga partnerët e tyre

Shkëmbimi i unazave është një ritual 3000 -vjeçar dhe unaza e parë e martesës me diamant të regjistruar daton në vitin 1477. Sot unazat e diamantit janë ende simboli dashurisë së pafundme.Ja cilat janë 12 unazat jashtëzakonisht të shtrenjta dhe unike të personazheve të ‘Hollywood’-it, të dhuruar nga partnerët e tyre.

Unaza e Beyonce për 5 milionë dollarë nga Jay Z

 Unaza e Paris Hilton për 1 milion dollarë nga Carter Reum

 Unaza e Jourdan Dunn për 100,000 dollarë nga Dion Hamilton

Unaza e Sofía Vergara për 500,000 dollarë nga Joe Manganiello

 Unaza e Molly Sims për 80,000 dollarë nga Scott Stuber

 Unaza e Megan Fox për 400,000 dollarë nga Machine Gun Kelly

 Unaza e Kourtney Kardashian për 1 milion dollarë nga Travis Barker

 Unaza e Katy Perry për 5 milionë dollarë nga Orlando Bloom

Unaza e Sophie Turner për 150,000 dollarë nga Joe Jonas

 Unaza e Lea Michele për 6000 dollarë nga Zandy Reich

 Unaza e Sarah Hyland për 150,000 dollarë nga Wells Adams

 Unaza e Jenna Dewan për 200,000 dollarë nga Steve Kazee

(Kosova Sot Online)