Dua Lipa dhe motrat Hadid ju tregojnë tendencën e flaktë të pranverë- verë 2022

  • G.G /
  • 04 March 2022 - 10:27
Dua Lipa dhe motrat Hadid ju tregojnë tendencën e flaktë të pranverë- verë 2022

Fotot e fundit të Dua Lipës na kthyen dhe njëherë vëmendjen nga ngjyra e kuqe.

Ylli ndërkombëtar me origjinë shqiptare publikoi disa nga momente duke pozuar nga avioni privat, ku kishte zgjedhur të vishte një kostum në ngjyrë të kuqe me pellush.

Pak ditë më parë edhe Bella me Gigi Hadid gjithashtu sfiluan në pasarelën e “Versace” me veshje totalisht në ngjyrë të kuqe nga këmba tek koka.

Të jetë ky kombinim i Duas një sugjerim nga motrat e Anwar? Apo frymëzim? Këtë nuk e dimë, ama u bindëm se të guxoni me një veshje flakë të kuqe nuk është më një problem.

https://www.youtube.com/watch?v=0_X4NpS86hc&feature=youtu.be

(Kosova Sot Online)