Dy femrat më të rëndësishme të Ariana Fejzullahut

  • G.G /
  • 08 March 2022 - 11:14
Dy femrat më të rëndësishme të Ariana Fejzullahut

Ariana Fejzullahu është tejet e respektuar shumë herë, këtë që e dëshmon shpesh edhe në rrjete sociale.

Në një imazh që ka publikuar së fundmi, ajo ka uruar nënën dhe vjehrrën për 8 mars, duke shkruar pak fjalë por me vlerë të madhe.

Duke bashkëngjitur disa imazhe të tyre, ajo i ka uruar në mënyrën më të mirë.

Për më shumë, shikojeni.

(Kosova Sot Online)