Nora tregon trupin s*ksi në fustan të shkurtër

  • G.G /
  • 12 March 2022 - 09:59
Nora tregon trupin s*ksi në fustan të shkurtër

Nora Istrefi konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare, me një fizik të përsosur, raporton syri.net Kosova.

Këngëtarja ka postuar një video në rrjetin social Instagram ku ka treguar linjat e saj trupore.

Video e Istrefit është pritur shumë mirë nga fansat e saj me pëlqime dhe komentime pozitive.

(Kosoav Sot Online)