Fansja ia hodhi reçipetat Malumës në Shqipëri, ky është reagimi i tij

  • G.G /
  • 15 March 2022 - 09:29
Fansja ia hodhi reçipetat Malumës në Shqipëri, ky është reagimi i tij

Këngëtari kolumbian me famë botërore, Maluma, ka mbajtur dje (e hënë) koncert në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë.

Ai ka mahitur publikun me interpretimin e repertoarit të tij, shumica prej të cilëve përfshijnë këngë hite të tregut botëror.

Gjatë interpretimit, Malumës i ka bërë vaki diçka shumë qesharake, pasi një fanse ka hedhur reçipetat e saj në drejtim të tij, në skenë.

Teksa po këndonte, këngëtari kolumbian ka parë reçipetat në skenë dhe i ka marrë ato, për t’i vendosur më pas si me shaka në shkopin e mikrofonit.

Me të bërë këtë gjest, publiku i pranishëm ka “shpërthyer” në ovacione, duke duartrokitur dhe qeshur me këtë ndodhi.

Vet Maluma ndërkohë publikoi disa imazhe në rrjetet sociale, duke treguar se është ndarë i kënaqur nga koncerti i mbajtur në kryeqytetin shqiptar.

(Kosova Sot Online)