Genta vjen edhe me një fotosesion të bukur me binjakët e saj

  • G.G /
  • 18 March 2022 - 10:29
Genta vjen edhe me një fotosesion të bukur me binjakët e saj

Këngëtarja Genta Ismaili ka ardhur edhe me një fotosesion interesant me binjakët e saj

Genta, e cila fillimisht filloi një romancë që u kurorëzua me lindjen e binjakëve me biznesmenin turk Hysen Usta.

Ajo ka postuar një fotosesion të cilat janë bërë nga Ella Kuhn.

Kujtojmë se Genta lindi dy binjakët e saj në fund të janarit të këtij viti të cilët i pagëzoi me emrat Icon dhe Blue Ivy. 

(Kosova Sot Online)