Enca shfaqet nga pishina në terasë – po e shijon jetën në Dubai

  • G.G /
  • 22 March 2022 - 10:03
Enca shfaqet nga pishina në terasë – po e shijon jetën në Dubai

Këngëtarja Enca Haxhiu ka vazhduar vizitat e saj të shtrenjta në qytetin e “mëkateve” të Lindjes, Dubain

Ajo vazhdimisht udhëton në Dubai, ku vjen me foto të ndryshme të saj.

Këngëtarja dhe personi i vetëm i njohur shqiptar që është pjesë deri tani zyrtarisht e faqes erotike, Only Fans (në të cilën faqe shiten foto nudo”, edhe kësaj radhe është paraqitur duke shijuar lukset që i afron ky qytet.

“Gjendja ime momentale është vetëm ta jetoj jetën”, ka shkruar ajo – teksa shihet në pishinën e terasës duke bërë foto provokative. 

(Kosova Sot Online)