Harrojeni Norë, kaq bukur u duk nëna e saj në ditëlindjen e vajzës së madhe

  • G.G /
  • 29 March 2022 - 11:58
Harrojeni Norë, kaq bukur u duk nëna e saj në ditëlindjen e vajzës së madhe

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.

Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë në numër të madh.

Duhet pranuar se ajo më shumë është komentuar më shumë për jetën personale, sesa për atë profesionale.

Nora edhe pse është nënë e një vajze, ajo vazhdon të gëzojë linja trupore përfekte.

Këngëtarja ka festuar ditëlindjen e 36-të.

Ajo ka organizuar një festë të madhe për ditëlindjen e saj ku ka ftuar shoqërinë e saj.

Aty assesi nuk ka munguar as nëna e saj, Syzana Tahirsylaj.

Në ditëlindjen e vajzës së madhe ajo ka ka shkëlqyer në pamje.

Këngëtarja veterane nuk po di të plaket dhe ketë e dëshmon me së miri në paraqitjen e saj në ditëlindjen e vajzës. 

(Kosova Sot Online)