Vetëm një korset i Dhurata Dorës kushton mbi dy mijë euro

  • G.G /
  • 30 March 2022 - 10:48
Vetëm një korset i Dhurata Dorës kushton mbi dy mijë euro

Trendi i fundit i këngëtarëve për të shpenzuar mijëra euro për një kostum po vazhdon.

Në mesin e tyre është edhe Dhurata Dora.

Këngëtarja merr vëmendje gjithmonë me paraqitjen e saj tejet ekstravagante.

Ajo shpenzon shuma të mëdha për paraqitjet e saj në klipe dhe përditshmëri.

Në një postim nga “dhuratadoracloset”, kanë analizuar paraqitjen e saj saktësisht korsetin të cilin këngëtarja e ka veshur në një koncert, e cila kushton plotë 2500 euro.

Kujtojmë që projekti i fundit i këngëtares është ‘Sa mke mungu’, dhe ka kapur mbi pesë milionë klikime për dy javë.

(Kosova Sot Online)