Butrint Imeri përfundon në spital

  • E.K /
  • 31 March 2022 - 08:39
Butrint Imeri përfundon në spital

Butrint Imeri ka pësuar një incident. Këngëtari i mirënjohur ka zbuluar përmes një postimi në rrjete sociale se ka lënduar këmbën teksa ka treguar se e ka fashuar.

“Aksident” ka shkruar këngëtari krahas postimit duke mos zbuluar asgjë më shumë se çfarë ka ndodhur.

Sa i përket muzikës, këngëtari ka paralajmëruar këngën e re. Kjo vjen vetëm tre muaj pas super hitit që solli në bashkëpunim me Don Xhonin. Kënga e titulluar “Mi Corazon” rezultoi një sukses i jashtëzakonshëm dhe deri më tani numëron rreth 40 milionë klikime.

(Kosova Sot Online)