Sërish bashkohen Loredana dhe Mozzik? Çifti po e përgatisin projektin e ri

  • G.G /
  • 01 April 2022 - 11:47
Sërish bashkohen Loredana dhe Mozzik? Çifti po e përgatisin projektin e ri

Loredana dhe Mozzik sërish çift dhe po përgatisin projektin e ri?

Loredana dhe Mozzik një kohë ishin një nga qiftet e preferuara të publikut shqiptarë.

Duke ndarë edhe profesionin e njëjtë si dhe me ardhjen në jetë të vajzës së tyre të vetme, Hanës, dyshja merrnin vëmendje në rrjetet sociale.

Kujtojmë se dyshja ka muaj që kanë konfirmuar ndarjen duke thënë se një ribashkim i dytë është i pamundur.

Por, si duket gjërat nuk qëndrojnë siç thanë, sepse së fundi ranë në sy disa postime të dyshes që lidhen me njëra tjetrin shumë.

Ka qenë Mozzik si dhe Loredana që kanë postuar InstaStory ku në mbishkrim kanë shkruar fjalën “Ok”.

Nuk dihet nëse dyshja janë ribashkuar dhe po përgatisin në fshehtësi projekt të ri apo ishte thjeshtë një rastësi mbetët të shihet.

(Kosova Sot Online)