Reja e Gilit shfaqet super atraktive në fustanin me lule

  • G.G /
  • 06 April 2022 - 10:09
Reja e Gilit shfaqet super atraktive në fustanin me lule

Herolina, reja e këngëtares Gili po mahnit me stilin unik të veshjes.

Në pozat që po sjell edhe nga pushimet dhe përditshmëria merrë vemendje me format joshëse trupore.

Së fundmi ka pozuar veshur me një fustan të bukur me ngjyra pranverore.

Ndërsa po suket si modele me stil dhe forma perfekte.

(Kosova Sot Online)