S’ka krizë për Feron, kjo është vetura e tij e re – kushton mijëra euro

  • G.G /
  • 06 April 2022 - 10:14
S’ka krizë për Feron, kjo është vetura e tij e re – kushton mijëra euro

Fero blenë veturë të re BMW X6, kushton mbi 70 mijë euro.

Reperi i njohur kosovar, Fero, së fundi u përmend në mediat rozë për rikthimin e tij në “On Records”

Artisti ka një karrierë të bujshme, dhe numëron shumë hite.

E gjatë ditës së sotme, ai është bërë me veturë të re.

Këtë e ka konfirmuar personalisht ai përmes një postimi të shpërndarë me ndjekësit në “InstaStory”, ku shfaqet duke mbajtur në qafë vajzën e tij, Nina.

Bëhet fjalë për një makinë BMW X6, modelit më të ri, 2022, që sipas një hulumtimi vlera e tij shkon nga 70 deri në 100 mijë euro.

“Urime për veturën më të re BMW X6, 2022”, thuhet në postim.

(Kosova Sot Online)