Era Istrefi në një foto shfaqet shumë ndryshe

  • E.K /
  • 09 April 2022 - 10:14
Era Istrefi në një foto shfaqet shumë ndryshe

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi, ka marrur famë botërore, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ajo së fundi ka sjellur këngën e saj më rë re të quajtur “Bebe”, ku është pritur mirë nga fansat e saj.

Ajo po ashtu është mjaft aktive edhe në rrjetin e saj social “Instagram. Istrefi ka postuar një foto në storien e saj, me një kapele dhe e mbushur me bizhuteri.

(Kosova Sot Online)