Tayna me këtë fotografi “çmend” fansat

  • E.K /
  • 09 April 2022 - 21:05
Tayna me këtë fotografi “çmend” fansat

Tayna, reperja e njohur nga Kosova, është një prej  këngëtarëve më të kërkuara dhe aktive të momentit, shkruan “Kosova Sot Online”.

Tayna, është mjaft aktive dhe është në qendër të vëmëndjes për çdo gjë që ajo bënë.

Reperja së fundi herë, në rrjetin e saj social “Instagram”, ka postuar një foto.

Në këtë fotografi Tayna tregon format e saja trupore.

(Kosova Sot Online)