Monika Lubonja u shfaq pranë Bora Zemanit, reagon Beatrix Ramosaj

  • G.G /
  • 12 April 2022 - 10:56
Monika Lubonja u shfaq pranë Bora Zemanit, reagon Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj, e cila po përgatit një projekt të ri muzikor ka reaguar për pjesëmarrjen e Monika Lubonjës si opinioniste në Për’puthen Prime.

Në fotografinë që ka publikuar në Instagram, Beatrix Ramosaj, e cila gëzon raport të ngushtë me aktoren i ka komentuar “o yll”.

Të gjithë ndjekësve i ka bërë përshtypje fakti që Beatrix ka komentuar në një fotografi që Monika e ka realizuar pranë Bora Zemanit.

Historia Bora-Donald-Beatrix ka qenë ndër më të përfolurat në Big Brother VIP, ndërsa vijon të ketë ende vëmendjen e publikut.

Ende nuk dihen arsyet e ndarjes së tij me Beatrix dhe nëse po bën përpjekje të pajtohet sërish me Borën.

(Kosova Sot Online)