1300 euro, dy gjëra në trupin e Marina Vjollcës

  • G.G /
  • 15 April 2022 - 10:59
1300 euro, dy gjëra në trupin e Marina Vjollcës

Marina Vjollca po duket bukur edhe pasi është bërë nënë.

Gruaja e Getit njihet edhe për veshjet luksoze, kombinimi i fundit i ka kushtuar asaj hiç më pak se 1300 euro.

Sakoja e saj është e markës “Elisabetha Franchi” dhe ka çmimi 840 euro.

Atë e ka kombinuar me fundin e “Tulle Fabric” që ka vlerë 482 euro.

(Kosova Sot Online)