Adelina Tahiri del me minifund, do ta ‘çmend’ burrin e saj

  • G.G /
  • 15 April 2022 - 11:12
Adelina Tahiri del me minifund, do ta ‘çmend’ burrin e saj

“Diamant”, Adelina Tahiri shfaqet me shumë stil në fotografinë e fundit.

Këngëtarja, Adelina Tahiri njihet për jetën e saj luksoze.

Këngëtarja shpeshherë di të shfaqet me rroba dhe bizhuteri të firmave më në emër.

Adelina edhe në imazhet e fundit që i ka publikuar në rrjetin social “Instagram”, është shfaqur me plotë stil dhe duket shumë elegante.

Rikujtojmë se Adelina është nënë e një fëmije dhe është e martuar me avokatin maqedonas Serjozha Markov.

(Kosova Sot Online)