Wow! Këngëtarja shqiptare imazhi i ri i “Prada-s”, ja shifra “marramendëse” që do të fitojë nga brandi luksoz!

  • E.K /
  • 18 April 2022 - 08:29
Wow! Këngëtarja shqiptare imazhi i ri i “Prada-s”, ja shifra “marramendëse” që do të fitojë nga brandi luksoz!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora do të jetë imazhi i ri i markës së famshme të modës, “Prada”. Nga kjo marrëveshje, mësohet se këngëtarja do të përfitojë 6 milion euro.

31-vjeçarja, do të bëhet pjesë e markës, disa vite pasi ka ndjekur shfaqjet e tyre të modës dhe ka treguar dashurinë e saj për këtë brand të njohur.

Një burim tha për The Sun :
“Drejtuesit e modës mendojnë se Rita është e përshtatshme për të mbajtur markën e tyre të fuqishme. Ajo është një superstar dhe kalon botën e muzikës, filmit dhe TV. Pamja e Ritës është ikonë”.

(Kosova Sot Online)