Momente shumë të veçanta në mes Xhensilës dhe vajzës

  • G.G /
  • 19 April 2022 - 12:45
Momente shumë të veçanta në mes Xhensilës dhe vajzës

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë prindër të një vajze.

Vajza e çiftit e cila quhet Ajka ka mbushur tani tri vjet e gjysmë.

Xhensila, është shumë aktive me postime në rrjete të ndryshme sociale ku me fansat ndan përditshmërinë e saj.

Po ashtu këngëtarja ndan edhe momente të ndryshme me vajzën ku dhe së fundmi përmes disa “InstaStory” shfaqej Ajka duke ja rregulluar thonjtë asaj.

Ndërsa këngëtarja e përgëzonte për punën e mrekullueshme që ka bërë.

Ndryshe përveç jetës personale Xhensila, është aktive edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore. 

(Kosova Sot Online)